Alexandru Popa, despre „golănelile cu apa” ale PSD-iștilor, făcute publice de Chivu: „Dacă n-ai fost în stare să plătești apa la tine acasă, pe noi de ce ne pui s-o plătim?”
Dacă voi, PSD-iștii, ditamai directorul Companiei de Utilități Publice Dunărea Brăila și ditamai primarii, nu sunteți dispuși să plătiți apa ...
















